harry potter z kolejna edycja kolekcjonerska

Harry Potter z kolejną edycją kolekcjonerską

Jak ten czas leci…już 4 listopada 2021 roku pierwszy film z serii Harry Potter będzie obchodził swoje 20 urodziny. Z tej okazji powstała specjalna edycja kolekcjonerska zawierająca wszystkie części serii, czyli znajdziemy w niej:

– Harry Potter i Kamień Filozoficzny,
– Harry Potter i Komnata Tajemnic,
– Harry Potter i Więzień Azkabanu,
– Harry Potter i Czara Ognia,
– Harry Potter i Zakon Feniksa,
– Harry Potter i Książę Półkrwi,
– Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1,
– Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 2.

Wszystkie filmy znajdują się w pudełku, które imituje wygląd lokomotywy i wagonu Hogwart Express. Oprócz tego w edycji kolekcjonerskiej będziemy mogli znaleźć replikę biletu do Hogwartu, książkę/książeczkę, w której znajdą się niepublikowane do tej pory materiały z planu zdjęciowego. W zestawie nie znajdą się żadne inne filmy z uniwersum Harrego Pottera, czyli nie mamy co liczyć na to, że znajdziemy tam Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, a szkoda, bo byłoby to dobre uzupełnienie kolekcji.
Premiera edycji kolekcjonerskiej zaplanowana jest na 2 listopada 2021. Aktualnie kolekcjonerka została wyceniona na 139.99$ i według mnie ta cena jest mocno przesadzona, przynajmniej na polskie warunki. Z pewnością jest to wydanie, które bardziej jedzie na sentymencie niż na faktycznej potrzebie zaspokojenia fanów tego uniwersum.