hbo max juz w 2022 roku

HBO Max już w 2022 roku!

Największa konkurencja dla Netflixa (jeśli mowa o rynku polskim) trafi do naszego kraju już w 2022 roku. Przedstawiciele HBO właśnie poinformowali, że platforma zadebiutuje w Europie już 26 października 2021 roku, ale początkowo obejmie tylko sześć państw: Hiszpania, Szwecja, Norwegia, Andora, Finlandia i Dania. W 2022 roku serwis trafi do kolejnych państw na naszym kontynencie i wśród nich będzie także polska.
Aby nagłośnić swój debiut, już w październiku HBO przygotowało specjalny event, który zapozna nas z oferowanymi na platformie filmami oraz serialami. Pojawią się także informacje na temat ceny oraz nowości, jakie wniesie sama platforma HBO Max.

Jedną z największych nowości ma być dostępność na platformie produkcji, za które odpowiedzialne jest studio Warner Bros. Możemy więc być pewni, że w HBO Max zobaczymy takie hity jak wszystkie części Harrego Pottera, Grę o tron, wszystkie serie wyprodukowane w ramach uniwersum DC.
Do platformy będą mogli dołączać nowi użytkownicy oraz obecni abonenci HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni na nową platformę. Czekacie na nową platformę? Ja od jakiegoś czasu powoli rezygnuje z korzystania z różnych platform streamingowych ze względu na chęć prywatności oraz braku czasu, ale pojawienie się nowego gracza powinno uatrakcyjnić oferty pozostałych i zwiększy konkurencję cenową.