hitman 3 i siedem grzechow glownych

Hitman 3 i 7 Grzechów Głównych

Wydawca: IO Interactive
Producent: IO Interactive
Data premiery: 20 stycznia 2021
Gatunek: TPP

Niewiele jest takich producentów, którzy lekko ponad dwa miesiące po premierze gry podają informację o nadchodzących dodatkach. Zwykle przy komercyjnych projektach, po wydaniu takiej gry zwykle przez pierwsze pół roku producenci spijają śmietankę, a później dodają do gry zawartość, którą wycieli z podstawowej wersji gry niby jako DLC.
Panowie z IO Interactive właśnie ogłosili nadchodzący dodatek, a w zasadzie aż siedem dodatków do ich ostatniej produkcji. Mowa tutaj oczywiście o grze Hitman 3.
Pakiet siedmiu DLC nazywa się – Siedem Grzechów Głównych, czyli:

– chciwość,
– pycha,
– nieczystość,
– zazdrość,
– gniew,
– lenistwo,
– nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu,

a pierwszy z nich zadebiutuje już w tym miesiącu. Pierwszy dodatek odpowiadający grzechowi chciwość trafi do gry już 30 marca 2021 roku.

Dodatki oprócz całkiem nowej zawartości wprowadzą do gry także nowe bronie, ciuchy, wyzwania oraz całkiem nowe osiągnięcia. Dodatek Act I: Greed zabierze nas ponownie do Dubaju, gdzie rozgrywała się pierwsza misja z podstawowej wersji gry (wyczuwam tutaj jednak wyciętą zawartość wydaną jako DLC). Zadaniem Agenta 47 będzie przeniesienie pewnej rzeczy między trzema lokacjami. Nie wydaje się to specjalnie skomplikowane, ale z pewnością nie będzie to łatwe.

Daty premier kolejnych dodatków nadal pozostają tajemnicą, ale pewnie będą one wydawane regularnie. Za cały pakiet siedmiu dodatków trzeba będzie zapłacić 29.99 euro (co przy obecnym kursie wyniesie około 140 zł), ale będziemy mogli także zakupić każdy dodatek osobno za 4.99 euro (czyli za około 20 zł).