hitman 3 z darmowym pakietem startowym

Hitman 3 z darmowym pakietem startowym

Wydawca: IO Interactive
Producent: IO Interactive
Data premiery: 20 stycznia 2021
Gatunek: TPP

Jeżeli ktoś z Was nie był jeszcze przekonany, czy warto zagrać w najnowszą odsłonę gry o przygodach Agenta 47, to mam dobrą wiadomość. Do gry Hitman 3 trafił darmowy pakiet startowy, który pozwoli na regularny wybór bezpłatnych treści pochodzący z całej nowej trylogii.
Pakiet startowy jest już dostępny w grze, można go dodać do bibliotek w Epic Games Store. Pozwala on na rozegranie poziomu szkoleniowego ICA Facility. Do 5 kwietnia pakiet startowy będzie zawierał także pełny dostęp do lokacji w Dubaju, który jest pierwszym pełnym poziomem w Hitman 3. Oprócz tego każdy gracz zyskuje dostęp do pierwszej fazy gry Hitman 2 (Hawk’s Bay).

Możliwe, że dostępna bezpłatna zawartość będzie się cyklicznie zmieniać w przyszłości. Sami twórcy z IO Interactive przyznają, że z upływem czasu będą wzbogacać swoją grę nową darmową treścią. Wszystko, co znajdzie się w pakiecie startowym będzie również dostępne dla wszystkich posiadaczy gry Hitman 3.
Każdy posiadacz Hitman 1 oraz Hitman 2 może zaimportować wszystkie dostępne tam poziomy do nowego pakietu startowego, aby uzyskać dostęp do wizualnych ulepszeń tych etapów w grze Hitman 3.