humankind opoznione o 4 miesiace

Humankind opóźnione o 4 miesiące

Wydawca: SEGA
Producent: Amplitude Studios
Data premiery: 17 sierpnia 2021
Gatunek: Strategiczna

Jeszcze niedawno Humankind była szumnie zapowiadana jako największy konkurent serii gier Cywilizacja. Wszyscy fani już zacierali sobie ręce, bo gra miała zadebiutować już w przyszłym tygodniu. Swoją premierę miała mieć dokładnie 2 kwietnia 2021 roku. Niestety dzisiejszy dzień nie jest szczególnie łaskawy dla graczy. Większość informacji, jakie się dzisiaj ukazują, dotyczy właśnie opóźnień premier.
Niestety Humankind nie będzie wyjątkiem od tych wiadomości. Właśnie dzisiaj przedstawiciele studia Amplitude Studios ogłosili, że gra nie zadebiutuje w pierwotnie zakładanym terminie ze względu na konieczność dopracowania gry (brzmi dziwnie znajomo).

Premiera gry zaliczy czteromiesięczne opóźnienie i zadebiutuje dopiero 17 sierpnia 2021 roku na platformie Steam oraz Epic Game Store.
Humankind przez wielu nazywana jest nie tyle, co konkurencją co następcą dla serii Cywilizacja, bowiem tutaj także będziemy mieli do wyboru kilkadziesiąt historycznych kultur, które będziemy mogli przeprowadzić przez wszystkie epoki, aż do współczesności. Gra będzie bazować na turowej rozgrywce, a do jej ukończenia będziemy mogli dotrzeć na wiele sposobów, w zależności od tego, jaki styl rozgrywki preferujemy oraz jaką kulturę wybierzemy i zechcemy przeprowadzić przez wszystkie epoki. Jeżeli lubisz takie klimaty, to będziesz musiał uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości, ale z pewnością będzie warto poczekać, żeby w zamian dostać dopracowany produkt.