indiana jones 5 trafi do kin w 2022 roku

Indiana Jones 5 trafi do kin w 2022 roku

Epidemia epidemią, ale Indiana Jones musi być kontynuowany. Jeżeli ktoś z Was zastanawiał się, czy film opowiadający o kolejnych przygodach najbardziej znanego archeologa powstanie, to dzisiaj uzyska odpowiedź na to pytanie. Tak…piąta odsłona przygód Indiany Jones’a powstanie, a jakby tego było mało, na ekranie w tytułową rolę ponownie wcieli się nie kto inny jak sam Harrison Ford.
Do obsady dołączyła również Phoebe Waller-Bridge. Nie wiadomo jeszcze, w kogo ma się ona wcielić, ale ma odegrać znaczącą rolę. Niestety dla fanów Shia LaBeouf nie mam zbyt dobrych informacji, ponieważ pewne jest to, że jego nie zobaczymy w produkcji pomimo tego, że w poprzedniej części wcielił się on w syna Indiany. Na jego udział w produkcji, a w zasadzie brak udziału zaważyły pewnie ostatnie problemy wizerunkowe.

Nie ujawniono jednak żadnych informacji dotyczących fabuły. Wiadome jednak jest to, że za reżyserię będzie odpowiadał James Mangold, a wstępna premiera filmu została ustalona na 29 lipca 2022 roku. Wstępna, bo coś czuję, że możemy spodziewać się kilku poślizgów, biorąc pod uwagę fakt, że na tą chwilę nie wiadomo nawet czy ruszyły zdjęcia do filmu.