jeb stuart wspolpracuje przy tworzeniu serialu assassin's creed

Jeb Stuart współpracuje przy tworzeniu serialu Assassin’s Creed

W ostatnim czasie sporo mówi się o nawiązaniu współpracy pomiędzy Netflixem, a Ubisftem. Korzyścią tej współpracy dla fanów obu firm mają być seriale oraz filmy produkowane przez Netflix, których akcja osadzone będzie w uniwersum stworzonym przez Ubisoft.
Dla fanów widzę same plusy, jednak dla ludzi twardo stąpających po ziemi takie produkcje kojarzą się raczej z marną jakością i jeszcze bardziej przeciętnymi widowiskami. Jednak tak jak zawsze, zdarzają się wyjątki od reguły i czasami powstaną seriale i filmy oparte na grach, które warte są obejrzenia, jednak jest ich bardzo mało.
Czy tak będzie też w przypadku serii Assassin’s Creed od Netflixa? Z Wiedźminem im się udało, ale nie obyło się bez kontrowersji, więc myślę, że warto jednak w dalszej perspektywie dać im szanse, chociaż na tyle, aby zaznajomić się z pilotem serialu.

Tym bardziej dam szanse serialowi Assassin’s Creed po informacji, jaką podali twórcy serialu, że przy pracach nad aktorskim serialem bierze udział Jeb Stuart, który ma na swoim koncie scenariusz do Szklanej pułapki. Wcześniej także współpracował już z Netflixem, tym bardziej można mu dać kredyt zaufania i liczyć na to, że serial osadzony w klimatach Assassin’s Creed nie okaże się kszaną i będzie trzymał, chociaż przyzwoity poziom. Serial nie posiada jeszcze określonej daty premiery i nie wiadomo także nic na temat obsady, jaka miałaby pojawić się na ekranie, jednak warto jest uzbroić się w cierpliwość i poczekać na to co przygotuje nam Netflix.