jennifer carpenter dolacza do obsady nowego sezonu dextera

Jennifer Carpenter dołącza do obsady nowego sezonu Dextera

Tak jak wspominałem już jakiś czas temu, coraz częściej będziemy świadkami pojawiania się nowych informacji dotyczących najnowszego sezonu Dextera. Właśnie pojawiła się kolejna informacja dotycząca Jennifer Carpenter, którą jednak zobaczymy w najnowszym sezonie serialu. Choć postać grana przez Jennifer Carpenter zginęła w 8 sezonie (aktorka wcielała się w siostrę głównego bohatera), to wiadomo już, że pojawi się w retrospekcjach.
W tej chwili nie wiadomo, czego mają dotyczyć te retrospekcje i jak często będzie ona gościć na ekranie, ale raczej nie spodziewałbym się takiego natężenia jej osobą jak w przypadku wcześniejszych sezonów.
Informację tą zdradził John Lithgow, który także pojawi się w retrospekcjach w 9 sezonie. John wcielał się w postać Trinity Killera z czwartego sezonu i na zakończenie został on zabity przez Dextera. Sprawa jego roli była więc oczywista od początku, że pojawi się jako retrospekcja jednak, co do Jennifer Carpenter, to jeszcze kilka miesięcy temu była mowa o tym, że nie zobaczymy nikogo znajomego z poprzednich sezonów (poza Trinity Killerem). Widocznie twórcy specjalnie trzymają tego typu asy w rękawie, aby je wyciągać wraz ze zbliżającą się premierą.
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo ciekaw tego 9 sezonu Dextera i czy faktycznie twórcom uda się zachować klimat poprzednich sezonów i wynagrodzić fanom kiepskie zakończenie całej serii. Do jesieni coraz bliżej i choć jeszcze nie padły żadne oficjalne daty premiery, to obstawiam właśnie okres jesienny, że właśnie wtedy możemy spodziewać się premiery 9 sezonu Dextera.