jensen ackles wystapi w prequelu supernaturals

Jensen Ackles wystąpi w prequelu „Supernatural”

Czego by nie mówić o serialu „Supernatural” trzeba przyznać, że pierwsze sezony oglądało się świetnie. Później serial zaczął notować drastyczne spadki gdzie sens i jakakolwiek logika przestawała mieć znaczenie, ale sam zamysł na serial był świetny.
Serial opowiadał o losach dwóch braci: Deana (Jensen Ackles) i Sama Winchester (Jared Padalecki), którzy życie poświęcili na walce z demonami, duchami i wszelkiej maści zjawiskami nadprzyrodzonymi. Dużo można się było z serialu dowiedzieć na temat różnych wierzeń, legend i ogólnie folkloru. Z czasem do tego wszystkiego dołączyły anioły, diabły, niebo, piekło itp. przemieszanie z poplątaniem.
Serial emitowany był w latach 2005 do 2020. Prequel ma dotyczyć rodziców braci – Johna i Mary. Dowiemy się, jak doszło do tego, że się poznali i jak poświęcili swoją miłość dla ratowania świata.

Twórcy serialu poinformowali, że w projekt zaangażowany został Jensen Ackles, który wcieli się w narratora serialu i jednocześnie będzie producentem wykonawczym razem ze swoją żoną. Niestety Jared Padalecki nie jest zaangażowany w projekt, ale każdy fan serialu raczej spodziewał się takiego obrotu sytuacji, bo sam Jared niejednokrotnie wspominał, że jest zmęczony już udziałem w serialu. Na razie nie wiadomo kiedy można spodziewać się premiery serialu, jeśli jednak doszło do oficjalnej zapowiedzi, to pewnie można spodziewać się tego, że wkrótce pojawi się więcej szczegółów na temat serialu.