jurassic world evolution 2 powraca

Jurassic World Evolution 2 powraca

Wydawca: Frontier Developments
Producent: Frontier Developments
Data premiery: 9 listopada 2021
Gatunek: Strategiczna

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów dinozaurów. Frontier Developments w końcu podali datę premiery drugiej odsłony ciepło przyjętej gry, która pozwalała nam wcielić się w rolę dyrektora parku rozrywki/zoo, którego główną atrakcją były dinozaury. Gra zadebiutuje wcześniej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać, bo na premierę poczekamy jeszcze niecałe 3 miesiące, a dokładniej do 9 listopada 2021 roku. Gra ukaże się na wszystkie największe platformy, czyli: PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S oraz Xbox One.
Jeśli nie wiecie, ile trzeba będzie przygotować gotówki, to już spieszę z odpowiedzią. Frontier Developments zapowiedziało dwie edycje gry standard oraz deluxe. Za pierwszą z nich będzie trzeba zapłacić 214,99 zł natomiast za wersję delux trzeba będzie zapłacić 249,99 zł.

Czy gra warta jest swojej ceny? Zdecydowanie nie i decydując się na jej zakup w dniu premiery, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że 70-80% całości ceny stanowi licencja, na której budowana jest gra, czyli Jurassic World. Jeśli jesteście cierpliwi, to warto poczekać chwilę dłużej i kupić grę na jakiejś wyprzedaży, gdzie jej cena spadnie do 20-30 zł lub będzie rozdawana za darmo w Epic Game Store, tak samo jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części gry.