kiedy prezentacja battlefield 6

Kiedy prezentacja Battlefield 6?

Wydawca: Electronic Arts Inc.
Producent: EA DICE
Data premiery: 2021
Gatunek: FPS

Od momentu zapowiedzi, że Battlefield 6 powstaje, nie wiadomo o nim za dużo. Z dotychczasowych przecieków może wynikać, że akcja gry będzie zrywać z tematyką pierwszo i drugo wojennych konfliktów i będzie rozgrywać się w czasach bardziej współczesnych lub też w przyszłości.
Oprócz tego plotkuje się, że akcja gry będzie toczyć się na terenie Kazachstanu, a skala bitew ma być czymś zupełnie nowym, nieporównywalnym z dotychczasowymi grami. I w zasadzie to tyle, co można powiedzieć na temat Battlefield 6. W zasadzie żadna z powyższych informacji nie została oficjalnie potwierdzona, a już pojawiają się kolejne doniesienia. Tym razem są to doniesienia mówiące o zbliżającej się wielkimi krokami prezentacji gry, która ma odbyć się w maju.

Prezentacja Battlefield 6 w maju

Znany w branży dziennikarz Jeff Grubb, który w trakcie jednego z ostatnich odcinków programu GamesBeat, na pytanie o to kiedy EA chce zaprezentować najnowszą część serii Battlefield, bez chwili namysłu odpowiedział, że będzie to maj. Jak to w przypadku plotek bywa, nie jest to oficjalnie potwierdzona informacja. Nie podano także dokładnej daty oprócz informacji, że ma być to maj.
Premiera Battlefield 6 w dalszym ciągu nie została ujawniona poza informacją, że gra światło dzienne ujrzy na jesień i zostanie wydana na wszystkie nowe konsole oraz oczywiście komputery PC. Biorąc pod uwagę daty premier wcześniejszych części serii Battlefield można spodziewać się, że będzie to przełom września/października – pożyjemy, zobaczymy. Prędzej jednak warto będzie poczekać do maja, aby przekonać się, czy plotki znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości.