krzyk 5 tylko dla doroslych

Krzyk 5 tylko dla dorosłych

Do premiery filmu Krzyk 5 pozostało jeszcze trochę czasu, bo ta planowana jest na 14 stycznia 2022 roku, ale już teraz wiadomo, że będzie to film skierowany tylko do widzów dorosłych. Co ciekawe jeszcze nie tak dawno temu okazało się, ze oryginalny film Krzyk mógł liczyć na kategorię wiekową 13+ ze względu na to, że pierwotny scenariusz, za który odpowiadał Kevin Williamson, nie był zbyt brutalny. Jednak taki przydział do kategorii wiekowej nie spodobał się Wesowi Cravenowi (reżyser) i to właśnie on podjął decyzję o przypisaniu filmu kategorii „tylko dla dorosłych”.
Film Krzyk 5 ukaże się pod tytułem bez numerku czyli otrzymamy piątą część, która będzie stanowiła kontynuację poprzednich odsłon, ale brak numerka ma świadczyć o odświeżeniu serii.

Na ekranie zobaczymy aktorów znanych z poprzednich odsłon, ale pojawią się także nowe twarze. W niektórych kręgach film Krzyk uchodzi za kultowy, jednak dla mnie nigdy nie wypadł on specjalnie przekonująco w kategorii horror i chyba już nigdy nie zrozumiem jego fenomenu. Jednak rozumiem, że ma on swoich fanów i ci pewnie wyczekują styczniowej premiery, a mi może uda się nadrobić całą serię i odkryć, co tak naprawdę fajnego jest w tym filmie. Zobaczymy.