kto wcieli sie w czarna pantere

Kto wcieli się w Czarną Panterę?

Po nagłej śmierci Chadwicka Bosemana wszyscy fani Czarnej Pantery zaczęli zastanawiać się, kto wcieli się w tą postać w drugiej odsłonie…i czy w ogóle kontynuacja jest brana pod uwagę w tak przykrych okolicznościach. Wiadomo nie od dzisiaj, że światem rządki pieniądz i wszystkie rzeczy nastawione na zysk muszą być kontynuowane bez względu na okoliczności. Tak jest w przypadku filmu Czarna Pantera 2. Myślę, że ani Marvel Studios ani Disney nie zastanawiali się nad tym, czy porzucić ten film tylko po prostu kogo obsadzić w głównej roli zamiast Chadwicka (brutalne i smutne, ale nie zdziwiłbym się gdyby tak było).
Teraz zaczynają pojawiać się nowe informacje na temat obsady do filmu Black Panther: Wakanda Forever i wszystko wskazuje na to, że w postać Czarnej Pantery wcieli się Winston Duke, który w pierwszej części wcielał się w postać M’Baku. To właśnie on konkurował z T’Challą o objęcie władzy nad Wakandą i poniósł porażkę. Nie był to jednak bohater negatywny i wszystko wskazuje na to, że to właśnie M’Baku dostąpi zaszczytu bycia kolejnym wcieleniem Czarnej Pantery. Nie jest to potwierdzona informacja, jednak myślę, że wszystko powinno się wyjaśnić w przeciągu najbliższych kilku tygodni.
Premiera filmu Black Panther: Wakanda Forever planowana jest na lipiec 2022 roku (dokładnej daty jeszcze nie podano), a zdjęcia do niego wystartowały pod koniec czerwca (2021 roku).