legacy of kain soul reaver zniknal ze steam

Legacy of Kain: Soul Reaver zniknął ze Steam

Wydawca: Square-Enix
Producent: Crystal Dynamics
Data premiery: 9 września 1999
Gatunek: TPP

Rzadko kiedy zdarza się, że prawie 22-letnia gra może doczekać się jakichś aktualizacji. Taka sytuacja ma miejsce właśnie w przypadku gry Legacy of Kain: Soul Reaver, która w tajemniczych okolicznościach, chwilowo zniknęła z platformy Steam.
Tajemnicze okoliczności nie pozostały tajemnicze dosyć długo, ponieważ według oficjalnego komunikatu okazało się, że zniknięcie gry ze Steam wiąże się z dodaniem do gry ważnych aktualizacji.

Square Enix nie wyjaśnił dokładnie, czego ma dotyczyć aktualizacja poza tym, że jest ona ważna i niezbędna. Fani gry spekulują, że aktualizacja może dotyczyć poprawienia portu gry na PC, aby można było uruchomić ją na każdym systemie. Można powiedzieć, że takiej informacji nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował. Jest to dobra informacja zwłaszcza dla fanów gry Legacy of Kain i może dawać nadzieję na jakiegoś remastera, za którego nawet ja bym się nie obraził. Kiedy Legacy of Kain: Soul Reaver wróci na Steam? Tego jeszcze nie wiadomo, a jedyną informacją na ten temat jest klasyczne – wkrótce.