lego star wars the skywalker saga bez daty premiery

Lego Star Wars The Skywalker Saga bez daty premiery

Wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
Producent: Traveller’s Tales
Data premiery: b/d
Gatunek: TPP

Chociaż gra Lego Star Wars: The Skywalker Saga została zaprezentowana już podczas Gamescom 2020, który odbył się w sierpniu i gra posiadała już nawet przybliżoną datę premiery – miała ukazać się na wiosnę 2021, tak teraz wszystkie te obietnice trzeba zweryfikować.
Przedstawiciele studia Traveller’s Tales za pośrednictwem oficjalnego profilu na Twitterze ogłosili właśnie, że premiera gry Lego Star Wars: The Skywalker Saga z pewnością nie odbędzie się na wiosnę. Nie podano także przybliżonego okresu kiedy możemy spodziewać się premiery gry.

Każdy z nas dzięki pandemii przyzwyczaił się już chyba do obecnie panującej sytuacji i obsuwach premier, ale chyba nikt nie spodziewał się tego, że akurat taka obsuwa dotknie gry związanej z Lego.
Przypomnę jeszcze, że gra ukazać się ma na wszystkich dostępnych platformach, a sama gra będzie adaptacją wszystkich dotychczasowych dziewięciu filmów (z tej głównej serii).
W grze ma znaleźć się 500 postaci związanych z serią filmów i tylko od gracza zależeć będzie, w jakiej kolejności będzie chciał przejść grę.
Niestety każdy fan serii musi teraz uzbroić się w cierpliwość, bo nie wiadomo nawet czy gra ukaże się w tym roku, czy też przyjdzie nam poczekać na premierę gry do 2022 roku.