lozka pietrowe w the sims 4

Łóżka piętrowe w The Sims 4

Wydawca: Electronic Arts Inc.
Producent: EA Maxis
Data premiery: 2 września 2014
Gatunek: Symulacja

Niech każdy fan gry The Sims 4 się czegoś złapie, albo najlepiej niech usiądzie, albowiem nadchodzi potężny dodatek do ich ukochanej gry, który całkowicie odmieni oblicze już tego dosyć leciwego tytułu.
Do gry w końcu mają trafić, tak długo przez wszystkich wyczekiwane…łóżka piętrowe. Tak i teraz fanfary, werble i pokaz sztucznych ogni. Po latach próśb i błagań fanów EA Maxis postanowiło udostępnić możliwość ustawiania łózek piętrowych w trybie budowania.
Jeżeli to Was nie zdziwiło, to wiadomość o tym, że będzie to darmowa aktualizacja z pewnością zaskoczy niejednego gracza. Coś darmowego nie idzie w parze z Electronic Arts Inc.
Sama aktualizacja została potwierdzona na tweecie z oficjalnego konta Sims. Jednak łóżka piętrowe to nie jedyne zmiana (całe szczęście). Dodatek wprowadzi także ulepszenia cech oraz tekstur w wersji konsolowej gry.

Sami jednak przyznacie, że kosmetyczne zmiany i poprawa jakości tekstur są niczym w porównaniu do tych łóżek piętrowych, które będą dodatkowo w pełni konfigurowalne.
Szczerze powiedziawszy to już mnie chyba nic nie zdziwi jeżeli chodzi o serię The Sims i dodatków, jakie się do niej pojawiają. Seria ma tak oddane grono fanów, że producent mógłby sobie pozwolić na wydanie dodatku określającego kształt śrubek, których i tak nie widać, ale swoje by pewnie zarobili.