lucyfer powroci w maju

Lucyfer powróci już w maju

Z pewnością jest to świetna wiadomość dla fanów serialu Lucyfer. Netflix właśnie podał oficjalną datę premiery drugiej połowy piątego sezonu. Nowe odcinki trafią na platformę już w maju 2021 roku.
Jednocześnie w sieci pojawiły się informacje odnośnie szóstego sezonu serialu. Nie jest ich wiele, ale wiadomo, że obecnie trwają nad nim prace. Wiadomo również, że szósty sezon będzie zdecydowanie krótszy od dotychczasowych sezonów i na finałowy sezon złoży się 8 odcinków. Cała seria skończy się więc na 91 odcinkach (dobrze, że nie ciągnęli serialu do 666 odcinka). Nie wiadomo jednak kiedy finałowy sezon będzie miał swoją premierą, ale patrząc na ostatnie kontynuacje wiodących seriali na Netflixie, wcześniej niż w drugiej połowie 2022 roku bym się jej nie spodziewał.

Teraz pozostaje nam jednak czekać na premierę zwieńczenia piątego sezonu, która zadebiutuje na platformie Netflix dokładnie 28 maja 2021roku. W celu skrócenia czasu oczekiwania warto będzie sobie przypomnieć, co działo się w serialu od samego początku.