mapa w dying light 2 duzo wieksza niz w pierwszej czesci

Mapa w Dying Light 2 dużo większa niż w pierwszej części

Wydawca: Techland
Producent: Techland
Data premiery: 2021
Gatunek: FPP

Data premiery Dying Light 2 nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Według ostatnich informacji, jakie napływają w związku pracami nad produkcją większość osób zaczyna wątpić, czy gra ukaże się w tym roku, to jednak według zapewnień dewelopera, robi on wszystko, aby gra zadebiutowała w 2021 roku.
Nie wiem, czy z tego powodu mam się cieszyć, czy raczej martwić, biorąc pod uwagę fakt, co działo się w momencie przedwczesnej premiery Cyberpunk. Nie przedłużając – Techland zapewnia, że prace nad grą idą pełną parą, a jest nad czym pracować.

Z informacji, jakie wyjawili twórcy można wywnioskować, że świat, jaki przyjdzie nam zwiedzić w drugiej odsłonie Dying Light ma być czterokrotnie większy niż ten, jaki znamy z pierwszej części gry.
Do projektowania budynków, miejskiego otoczenia oraz wszystkich detali wykorzystano różne sztuczki technologiczne takie jak np. CityBuilder, World Streaming i C-Engine.
W grze Dying Light 2 ponownie będziemy walczyć z plagą zombie jednak na temat fabuły nic więcej nie wiadomo. Było wiadomo jeszcze kilka miesięcy temu, ale w związku z zawirowaniami kadrowymi na ten moment nie wiadomo co zostało z pierwotnych zamysłów.

A jeżeli chcecie sobie przypomnieć o czym była pierwsza część to zapraszam do odświeżenia pamięci na moim kanale gdzie właśnie ogrywam pierwszą odsłonę gry.