marvel's avengers po raz kolejny zawodzi graczy

Marvel’s Avengers po raz kolejny zawodzi graczy

Wydawca: Square-Enix
Producent: Eidos Montreal
Data premiery: 04 września 2020
Gatunek: TPP

Nie ma chyba drugiej takiej gry, która na przestrzeni ostatnich 3-4 lat rozczarowała mnie w takim stopniu, jak właśnie Marvel’s Avengers. Pamiętam jak przed premierą gry, robiłem sobie seanse z całej serii Marvela (w kolejności chronologicznej). Obejrzałem nawet Czarną Panterę, tylko po to, żeby być na bieżąco przed premierą gry. Niestety gry tylko gra zadebiutowała, oczy bolały już od samego patrzenia. Te pokazy wielkich youtuberów i ich zachwalanie tego tytułu, całonocne streamy, żeby lizać dupę (pewnie za pieniądze) i kolorować rzeczywistość. Skończyło się na tym, że gra poza licencją nie posiada nic, co mogłoby sprawić, że przyciągnie przed ekrany monitorów graczy na dłużej.
Niestety ostatnie wydarzenia wcale nie pomogą grze odzyskać zaufania graczy…mało tego, najnowszy patch, który pojawił się na konsolach Playstation 5 powoduje, że osobom, które stramowały swoją rozgrywkę, wyświetlał się na ekranie dodatkowy element.

Tym elementem był ich adres IP. Deweloperzy szybko dostali feedback w tej sprawie i zabrali się do roboty, aby jak najszybciej wyeliminować tą niebezpieczną lukę i oficjalnie poprosili osoby stramujące rozgrywkę o chwilowe zaprzestanie tego, do czasu aż uda im się wyeliminować ten błąd. W moich oczach ta produkcja została już całkowicie pogrzebana przez samego dewelopera i nie wiem, czy pomogą jej jeszcze jakieś dodatki, bo taki ma pojawić się już w tym roku – Black Panther: War for Wakanda.