netflix z wlasnym sklepem

Netflix rusza z własnym sklepem internetowym

Dla niektórych może być to zaskoczenie – no bo w końcu jak to? Czym właściwie mogłaby handlować platforma zajmująca się streamingiem filmów i seriali? A jednak niemożliwe stało się możliwe.
Netflix właśnie wystartował z własnym sklepem internetowym. Co prawda na razie tylko w USA, ale z pewnością w końcu rozszerzy swoją działalność także na inne kontynenty.

Co można kupić w oficjalnym sklepie Netflixa?

Sklep Netflixa w swojej ofercie posiada gadżety oraz ubrania powiązane z oryginalnymi produkcjami serwisu. Co ciekawe gadżety nie ograniczają się tylko do breloczków na klucze, zawieszek, kubków itp., bo w sklepie można zamówić nawet stolik nocny inspirowany serialem „Lupin”.
Wszystkie przedmioty sprzedawane za pomocą platformy mają być limitowane i w wersji ciuchowej obejmować będą bluzy, koszulki, a z czasem będziemy pewnie mogli kupić także kurtki. Na razie platforma w kwestii ubraniowej udostępniła tylko serie poświęcone takim serialom jak Yasuke oraz Eden – ciuchy więc skierowane są tylko do fanów anime, ale z czasem Netflix planuje poszerzenie oferty, także do sprzedaży przedmiotów i gadżetów związanych ze swoimi najbardziej hitowymi produkcjami takimi jak np. Wiedźmin.

Jeżeli chodzi o ceny sklepu po uruchomieniu go na naszym rynku, to jeszcze nic nie wiadomo, ale raczej nie powinny one nadszarpnąć specjalnie budżetu i według mnie jest to całkiem fajna sprawa, że w końcu Netflix postanowił ruszyć z wirtualnym sklepem.
Jak tylko pojawią się informacje na temat tego, kiedy sklep zadebiutuje w naszym kraju, na pewno znajdziecie je na tej stronie.