new world - ruszyla zamknieta beta

New World – ruszyła zamknięta beta

Wydawca: Amazon.com, Inc.
Producent: Amazon Game Studios
Data premiery: 31 sierpnia 2021
Gatunek: MMORPG

Już teraz możecie testować nową grę od Amazon Games w ramach zamkniętej bety. Mowa oczywiście o grze New World, a w zamkniętej becie będzie mógł wziąć każdy, kto zamówił grę przedpremierowo. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to możecie nadrobić zaległości i zamówić grę poprzez Amazon oraz Steam. New World dostępne jest w dwóch wariantach:

– standard – 142,99 zł
– delux – 179,99 zł

Beta będzie trwała do 2 sierpnia 2021 i da szansę na zwiedzenie zupełnie nowej lokalizacji – wyspy Aeternum. Macie więc 11 dni, aby zapoznać się z wszystkimi tajemnicami, jakie oferuje ten obszar.
Co wyróżnia New World na tle innych (nowych) gier MMO? Z pewnością oprawa graficzna stojąca na wysokim poziomie, brak dodatkowych opłat w postaci abonamentu – wystarczy kupić grę i cieszyć się nią. Jeżeli ktoś jest fanem World of Warcraft, to musi się nastawić na to, że walka w New World wygląda nieco inaczej i liczą się w niej wyczucie czasy oraz dobre celowanie. Wpływ na walkę ma nawet pozycja, w jakiej znajduje się gracz.

Wrócę jeszcze na chwilę do wyspy Aeternum, na której gracze będą musieli odeprzeć ataki legionów nieumarłych i zgłębić tajemnicę mrocznej duszy Aeternum. Osobiście nie będę brał udziału w becie, ale z pewnością skuszę się na ogranie tytułu i sprawdzenie, czy faktycznie te wszystkie przedpremierowe zachwyty znajdą potwierdzenie w ostatecznej wersji gry. New World swoją premierę będzie miało już na koniec przyszłego miesiąca – 31 sierpnia 2021 roku.