new world z polska wersja jezykowa

New World z polską wersją językową

Wydawca: Amazon.com, Inc.
Producent: Amazon Game Studios
Data premiery: 31 sierpnia 2021
Gatunek: MMORPG

Premiera New World, czyli nowej gry od Amazon Games zadebiutuje już za 4 miesiące, o ile po drodze produkcja nie zaliczy jakieś obsuwy. Już teraz ze studia napływają jednak bardzo dobre informacje i wygląda na to, że deweloperzy biorą sobie do serca wszystkie sugestie graczy, jakie napłynęły w ramach globalnych testów. Wszystkie krytyczne głosy odnośnie elementów gry są na bieżąco rozpatrywane, analizowane i usprawnianie w miarę możliwości.
Ostatnio poprawie uległa mechanika zadań, tak aby w ciekawszy sposób przedstawiała ona fabułę oraz historię świata gry.
Dużo większy nacisk studio zaczęło kłaść na otoczkę fabularną, a nie jak ma to miejsce w przypadku badziewia, jakim jest Metni 2, skupieniu się na ubijaniu grup mobów.

Świat gry w New World nazwany jest Aeternum, gdzie gracz będzie mógł rzucić się w wir wykonywania zadań związanych z wątkiem głównym oraz licznymi zadaniami pobocznymi.
I właśnie sieć obiegła informacja na temat zadań dotyczących wątku głównego. Możliwe, że dialogi w grze zostaną nagrane w języku polskim, bo sama gra jest dostępna w języku polskim, ale bez narracji.
Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na wszelkie nowości związane z New World z niecierpliwością i jestem ciekaw, co otrzymamy po oficjalnej premierze gry.