nie czas umierac bedzie dosyc dlugi

Nie czas umierać będzie dosyć długi

Reżyser: Cary Joji Fukunaga
Scenariusz: Neal Purvis, Robert Wade, Phoebe Waller-Bridge, Cary Joji Fukunaga
Data premiery: 01 października 2021
Gatunek: Sensacyjny

Najnowszy film, opowiadający o losach najbardziej znanego agenta na świecie, „Nie czas umierać” nie miał łatwej przeprawy jeśli chodzi o premierę. Z powodu panującej pandemii premiera filmu była wielokrotnie przekładana, aż w końcu stanęło na 1 października 2021 roku. I ta data premiery wydaje się być niezagrożona, a światło dzienne ujrzała właśnie informacja na temat długości filmu i przyznam szczerze – krótko nie będzie.
Do tej pory najdłuższym filmem o przygodach Jamesa Bonda był film Spectre z 2015 roku, który trwał 148 minut. „Nie czas umierać” poprawi ten wynik niemal o 15 minut i jak łatwo policzyć będzie trwał 163 minuty.

Z oficjalnych informacji wynika, że „Nie czas umierać” jest jednocześnie ostatnim filmem, w którym w rolę Jamesa Bonda wcieli się Daniel Craig, który już po Spectre chciał pożegnać się z tą rolą, ale gaża jaką zaoferowała mu wytwórnia za jeszcze jeden film była na tyle duża, że ostatecznie udało się aktora przekonać do powtórnego wcielenia się w rolę agenta 007.