niezniszczalni dostana spin-off

Niezniszczalni dostaną spin-off

Od premiery ostatniej części Niezniszczalnych minęło już 7 lat, więc to chyba najwyższa pora na potwierdzenie informacji, że seria otrzyma spin-off. Jest to jednocześnie ostatni dzwonek na stworzenie czegokolwiek z udziałem starej załogi, bo pamiętajmy, że aktorzy biorący udział w filmie nie są już młodzieniaszkami, a serię filmów Niezniszczalni można uznać za godne pożegnanie się z fanami i przywitanie z emeryturą.
Jeszcze tylko w kwestii przypomnienia powiem, że pierwsza odsłona filmu zadebiutowała na ekranach w 2010 roku, druga część ukazała się w 2012 roku, natomiast trzecie i zarazem ostatnia swoją premierę miała w 2014 roku. Łatwo policzyć, że między kolejnymi odsłonami były dwa lata przerwy, co tym bardziej potęgowało pytania fanów kiedy na ekrany zawita czwarta część serii. Do tej pory na to pytanie nie udało się uzyskać odpowiedzi, jednak Sylvester Stallone podzielił się z fanami informacją, że już niedługo ruszą pracę nad spin-offem serii, którego tytuł roboczy w tej chwili to „Christmas Story”.

Już sam tytuł sugeruje, że będzie to spin-off, który będzie koncentrował się na postaci Lee Christmasa, w którego w filmie wcielił się Jason Statham (i chyba jako jedyny z obsady jest jeszcze w stanie zagrać tą postać). Żadna inna postać nie przychodzi mi do głowy, która pasowałaby jednocześnie do tytułu roboczego. Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie mają ruszyć prace nad filmem i kiedy planowana jest data premiery, ale jeśli chcecie być na bieżąco, to polecam śledzić profil Sylverstra Stallone na Instagramie, bo tam aktor chętnie dzieli się informacjami z fanami.