niezniszczalni powracaja

Niezniszczalni powracają

Czy ktoś z fanów Niezniszczalnych miał wątpliwości, że znani i lubiani twardziele mogą już nie powrócić na ekrany? Jeśli tak, to ta wiadomość rozwieje wszystkie wątpliwości. Jeszcze nie tak dawno sam Sylvester Stallone wspominał, że seria Niezniszczalnych może otrzymać spin-off, a właśnie pojawiła się informacja na temat obsady filmu Niezniszczalni 4.
Wytwórnia Lionsgate potwierdziła, że prace nad czwartą odsłoną serii trwają już od jakiegoś czasu i przy okazji wyjawiono nazwiska aktorów, którzy będą tworzyć trzon, wokół którego kręcić się będzie film.
Ze starej ekipy na pewno powróci: Sylvester Stallone, Jason Statham, Randy Couture i Dolph Lundgren. Co do pozostałych aktorów nie ujawniono więcej szczegółów, więc nie wiadomo czy zobaczymy Harrisona Forda, Antonio Banderasa, Jeta Li i wielu innych znanych i lubianych z poprzedniej części.
Nowe nazwiska w filmie to: Megan Fox, Tony Jaa oraz 50 Cent. Pomimo tego, że wytwórnia potwierdza, że prace nad filmem trwają już od jakiegoś czasu, to jednak zdjęcia cały czas jeszcze nie wystartowały i na ten moment nie wiadomo jeszcze kiedy mają wystartować.
Najprawdopodobniej wystartują one na jesień tego roku, a premiery będzie można się spodziewać pod koniec 2022 roku, ale to tylko moje podejrzenia. Jaka będzie finalna data premiery? Nie wiadomo, ale będę Was informował na bieżąco.