nowa cena geforce now

Nowa cena GeForce Now

GeForce Now przebojem zdobyło miliony zwolenników grania w chmurze. Dzięki swojej polityce, przyjaznej dla użytkowników z miejsca stało się liderem w naszym kraju i bez problemu wyprzedziło pod tym względem Google Stadia.
Do tej pory GeForce Now dostępne było w dwóch wariantach: darmowym oraz płatnym, który dawał kilka usprawnień względem swojego darmowego odpowiednika. Jednym z takich usprawnień jest wydłużenie czasu sesji (w darmowej wersji możliwe jest rozegranie 60-minutowej sesji) po upływie, którego wymagane jest ponowne logowanie, co wiąże się z ponownych oczekiwaniem w kolejce. W wersji płatnej zyskujemy także priorytet jeżeli chodzi o oczekiwanie w kolejce.
Płatna wersja daje także możliwość grania z włączonym RTX, który znacznie podbija wrażenia wizualne.

Niestety nic, co dobre nie trwa wiecznie. Do tej pory, aby mieć priorytet w kolejkach, mieć wydłużony czas sesji, oraz cieszyć swój wzrok wodotryskami związanymi z możliwościami RTX wystarczyło opłacić abonament w wysokości 25 zł. Taka cena utrzymywała się od dnia premiery GeForce Now do 17 marca 2021, kiedy to cena abonamentu wzrosła niemal dwukrotnie i na dzień dzisiejszy wynosi już 49 zł miesięcznie. Każdy, kto do 17 marca miał ciągle aktywną i opłaconą usługę, zachowa cenę 25 zł dożywotnio, ale pod warunkiem, że abonament będzie opłacany cały czas w terminie, bez dopuszczenia do wygaśnięcia subskrypcji. Ulga przysługuje tylko i wyłącznie tym użytkownikom, którzy co miesiąc opłacali abonament, więc jeśli od debiutu usługi GeForce Now, ktoś nie opłacił, chociaż miesiąca abonamentu, to ulga także mu przepadnie. Jeżeli ktoś spóźni się z terminem płatności, chociaż o kilka godzin, wtedy ulga przepada i wskakuje się na wyższy abonament.