nowa gra o przygodach 007 nie bedzie powiazana z filmami

Nowa gra o przygodach 007 nie będzie powiązana z filmami

Nowa gra o przygodach Jamesa Bonda na pewno powstaje i to jest fakt. Za grę odpowiada nie kto inny jak studio, które wcześniej pracowało nad serią gier Hitman, czyli IO Interactive. Można więc śmiało założyć, że deweloper ma doświadczenie przy produkcji gier o przygodach różnej maści agentów.
Według źródeł, jakie właśnie ujrzały światło dzienne, deweloper zapewnił, że powstająca gra z pewnością nie będzie kontynuacją ani rozszerzeniem żadnego z dotychczasowych filmów o przygodach agenta 007.
Jednak nie oznacza to, że nie twórcy nie będą czerpać inspiracji z dotychczasowych filmów oraz innych gier powiązanych z przygodami agenta z licencją na zabijanie.

Sam projekt będzie czerpał z bogatej historii całej serii, ale gra sama w sobie ma wyznaczyć swój własny kierunek i będzie to oryginalna historia. Wygląd głównego bohatera ma nie być inspirowany żadnym z aktorów wcielających się Jamesa Bonda i IO Interactive chce wygenerować swojego własnego „cyfrowego” agenta.
Jeżeli liczycie na szybką premierę gry o Jamesie Bondzie, to niestety nie ma co na to liczyć. Z informacji jakie można znaleźć w Internecie, można wywnioskować, że zespół odpowiedzialny za produkcję był kompletowany dopiero pod koniec 2020 roku, więc premiera, to nadal pieśń przyszłości.