nowa latka do microsoft flight simulator poprawia wydajnosc

Nowa łatka do Microsoft Flight Simulator poprawia wydajność

Wydawca: Microsoft Studios
Producent: Asobo Studio
Data premiery: 18 sierpnia 2020
Gatunek: Symulator

Najnowsza aktualizacja do Microsoft Flight Simulator wylądowała już w grze. Jest to znacząca łatka dla każdego fana tego symulatora, który do tej pory miewał problemy z wydajnością gry.
Aktualizacja skupi się głównie na rozwiązaniu problemów z wydajnością pojawiających się w przypadku bardziej skomplikowanych lotnisk, takich jak np. to w Dallas-Ft Worth.
Oprócz tego poprawiono także stabilność łącza z serwerami gry w momencie korzystania z głównego menu w grze oraz podczas lotu.
Twórcy z Asobo Studio podkreślili, że łatka z pewnością nie rozwiąże wszystkich problemów pojawiających się w grze, ale z pewnością będzie korzystna, chociaż dla części graczy, których powinna zachęcić do powrotu za stery samolotów.

Aktualizacja trafiła do Steam oraz do Windows Store 26 marca 2021 roku. Dalsze plany związane z aktualizacjami do Microsoft Flight Simulator nie są jeszcze znane, ponieważ część z aktualizacji tworzona jest na bieżąco w zależności od tego, jakie błędy zgłaszane są przez graczy. Te bardziej krytyczny mają priorytet i dla takich błędów, łatki przygotowane są w pierwszej kolejności. Takich błędów z pewnością są setki jak nie tysiące, biorąc pod uwagę poziom skomplikowania gry oraz jej wielkość, ale to bardzo dobrze świadczy o Asobo Studio, że wsłuchuje się w opinie graczy i jednocześnie zachęca do zgłaszania wszystkich błędów oraz problemów, jakie zauważą w celu ich wyeliminowania. Za takie podejście – czapki z głów.