nowe dlc do cyberpunk 2077 to wycieta wczesniej zawartosc gry

Nowe DLC do Cyberpunk 2077 to wycięta wcześniej zawartość gry?

Wydawca: CD Projekt RED
Producent: CD Projekt RED
Data premiery: 10 grudnia 2020
Gatunek: FPP

Nie wiem, w czym tkwi upór CD Projektu w tym, żeby reanimować trupa, jakim bez wątpienia jest Cyberpunk 2077. Zwłaszcza że problem tkwi w samych podstawach i trzonie gry, więc zmiany kosmetyczne i dodawanie nowych kurtek czy broni niewiele poprawi, a jednak właśnie w sieci pojawiła się informacją, że już niedługo możemy spodziewać się nowego darmowego DLC do gry.
Ci, którzy już ostrzą sobie zęby na myśl o nowym DLC, to lepiej niech się wstrzymają, bo nie jest to obiecane przez CD Projekt Red duże rozszerzenie fabularne tylko kilka kosmetycznych przedmiotów i możliwe, że do gry zawita tryb nowej gry plus. Same nazwy plików mogą sugerować to, że nowe DLC doda do gry przedmioty i pewne elementy, które zostały wycięte tuż przed premierą. Tak, żeby plebs znał łaskę korporacji, że niby coś daje – co z tego, że jest to zawartość, która miała znaleźć się w podstawowej wersji gry.

Na większe DLC przyjdzie czas w przyszłym roku, bo aktualnie CD Projekt Red pracuje nad tym, aby Cyberpunk 2077 oraz Wiedźmin 3 otrzymały wersję na Playstation 5 oraz Xbox series X i S (czyli pewnie otrzymają port z PC na konsole).
Serio czy jest ktoś, kto jeszcze czeka z niecierpliwością na jakieś dodatki do Cyberpunk 2077? To chyba jedyna gra, która po ponad pół roku od wydania nadal wygląda tak, jakby nigdy nie opuściła wersji alpha.