nowe informacje na temat 6 sezonu better call saul

Nowe informacje na temat 6 sezonu Better Call Saul

Szósty i zarazem ostatni sezon Better Call Saul pozwoli nam spojrzeć na serial Breaking Bad w zupełnie nowy sposób. Tak przynajmniej twierdzi odtwórca głównej roli serialu, czyli Bob Odenkirk.
Aktor wcielający się w postać skorumpowanego adwokata podzielił się z fanami pewnymi informacjami dotyczącymi nadchodzącej produkcji. Nie wyjawił on wielu istotnych szczegółów na temat finału BCS, ale zdradził, że pozwoli on spojrzeć na wydarzenia przedstawione w Breaking Bad w zupełnie innym świetle.
Czy w finałowym sezonie zobaczymy Heisenberga i Pinkmana? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że w szóstym sezonie pojawią się pewne sceny, które mogą być powiązane z tymi przedstawionymi w BB.

W serialu pojawiały się już postacie znane z pierwszego serialu takie jak np. Gus Fring, członkowie kartelu i kilku handlarzy narkotyków. Przez ekran przewijali się także Lalo Salamanca oraz Don Eladio Vuente.
Możliwe więc, że w finałowym sezonie na ekranie pojawią się także główni bohaterowie serialu BB. Cały czas trwają prace na planie ostatniego sezonu serialu i nieznana jest jeszcze data jego premiery. Wiadomo jednak, że serial trafi na platformę Netflix. Myślę, że udział w serialu dwójki głównych bohaterów serialu Breaking Bad będzie trzymana do końca w tajemnicy, aby móc godnie pożegnać się z fanami obu produkcji i byłaby to bardzo miła niespodzianka.