nowe nazwiska w obsadzie wiedzmin sezon 2

Nowe nazwiska w obsadzie Wiedźmin sezon 2

Co jakiś czas do sieci trafiają różne przecieki dotyczące prac nad drugim sezonem serialu Wiedźmin. W ostatnim czasie nie były to jednak dobre wieści, bo większość informacji dotyczyła ciągłego przerywania i przesuwania prac nad serialem ze względu na panującą epidemię.
Pracę nad serialem były już kilkukrotnie przesuwane, co wpłynęło na opóźnienie premiery drugiego sezonu, chociaż ta nie została oficjalnie podana (ale na pewno ciągłe przerwy w zdjęciach nie pozostały bez wpływu na pierwotnie zakładaną premierę).

Tym razem do sieci trafiły informacje dotyczące nowych nazwisk, jakie pojawiły się w obsadzie serialu. W końcu twórcy serialu podzielili się informacją kogo możemy spodziewać się w roli Dijkstry, Ba’Liana, Fenn, czy też Philippy Eilhart.

Obsada drugiego sezonu Wiedźmina

Oprócz dobrze nam znanych bohaterów, których oglądaliśmy na ekranie podczas pierwszego sezonu, dołączą nowe nazwiska. Poniżej znajduje się pełna obsada (która została do tej pory ujawniona przez twórców) drugiego sezonu Wiedźmina:

– Henry Cavill jako Geralt,
– Anya Chalotra jako Yennefer,
– Freya Allan jako Ciri,
– Joey Batey jako Jaskier,
– Kim Bodnia jako Vesemir,
– Graham McTavish jako Dijkstra
– Coën jako Yasen Atour,
– Liz Carr jako Fenn,
– Basil Eidenbenz jako Eskel,
– Adjoa Andoh jako Nenneke,
– Cassie Clare jako Philippa Eilhart,
– Kevin Doyle jako Ba’lian,
– Simon Callow jako Codringher,
– Chris Fulton jako Rience.

Nazwiska aktorów, którzy pojawią się po raz pierwszy na ekranie, zostały pogrubione. Niestety data premiery drugiego sezonu przygód Geralta nadal pozostaje tajemnicą i pod znakiem zapytania stoi to, czy Wiedźmin sezon II pojawi się na platformie Netflix jeszcz w tym roku.