nowy aktor w obsadzie john wick 4

Nowy aktor w obsadzie John Wick 4

Do premiery filmu John Wick 4 zostało jeszcze trochę czasu, bo ta oficjalnie została zapowiedziana na maj 2022 roku, a już teraz poznaliśmy kolejne nazwisko aktora, który dołączył do obsady filmu.
W filmie zobaczymy Hiroyuki Sanada. Jeżeli po imieniu albo nazwisku nie kojarzycie człowieka, to podpowiem, że jest to aktor, którego możemy zobaczyć jako Skorpiona w najnowszym Mortal Kombat.
Na tym etapie nie wiadomo kogo zagra Hiroyuki więc jego rola pozostaje w sferze domysłów. Nie wiadomo czy będzie to jakaś istotna rola, ale sądząc po tym, że doszło do takiego „przecieku”, to z pewnością będzie to ktoś istotny dla fabuły.

Co do piątej odsłony filmu na razie niewiele wiadomo, a dokładniej nie wiadomo nic. Niestety epidemia po raz kolejny pokrzyżowała plany twórców i uniemożliwiła kręcenie dwóch części równoległe, więc piąta część musiała zejść na drugi plan. Póki co musimy czekać do przyszłego roku na premierę czwartej odsłony i pewnie dopiero wtedy dowiemy się czegoś więcej na temat kolejnej odsłony lub odsłon filmu.