oddworld soulstorm nie bedzie krotka gra

Oddworld: Soulstorm nie będzie krótką grą

Wydawca: Oddworld Inhabitants
Producent: Oddworld Inhabitants
Data premiery: 6 kwietnia 2021
Gatunek: Platformówka

Premiera Oddworld: Soulstorm zbliża się wielkimi krokami. Już za niespełna dwa tygodnie dowiemy się czy warto było czekać na bezpośrednią kontynuację gry Oddworld: New 'n’ Tasty, który jednocześnie był remake’m Oddworld: Abe’s Oddysee.
Jak to zwykle bywa – im bliżej premiery, tym więcej informacji zaczyna trafiać do fanów produkcji. Tak jest też tym razem.
Twórcy z Oddworld Inhabitants zdradzili ile czasu będziemy potrzebować, aby poznać zakończenie gry. Na przejście Oddworld: Soulstorm będziemy potrzebować około 20 godzin (każdy, kto miał zamiar „łyknąć” tytuł w jeden wieczór, powinien teraz zweryfikować swoje plany), a nic nie stoi na przeszkodzie, aby przechodzić grę wielokrotnie, w celu poznania wszystkich sekretów. Wtedy czas gry z pewnością ulegnie sporemu wydłużeniu.

Gra Oddworld: Soulstorm zadebiutuje na blaszakach już 6 kwietnia 2021 roku i wtedy będzie można ocenić czy warto było na nią czekać i czy faktycznie będzie na tyle wypełniona treścią, aby nie nudzić przez te 20 godzin, które są zapowiadane przez twórców.