oficjalny zwiastun pogromców duchow 3

Oficjalny zwiastun Pogromców duchów 3

Reżyser: Jason Reitman
Scenariusz: Gil Kenan / Jason Reitman
Data premiery: 12 listopada 2021
Gatunek: Komedia / Sci-Fi

Świetna informacja dla wszystkich fanów tych prawdziwych Pogromców duchów, a nie podrabiańców z 2016 roku. Film Pogromcy duchów 3: Dziedzictwo właśnie otrzymał oficjalny zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

Przyznam się, że po obejrzeniu tego trailera jestem nieco sceptyczny do tego projektu, bo efekty specjalne wydają się trochę drętwe. Te z pierwszych dwóch części miały w sobie to coś i biła od nich jakaś magia, a w Afterlife niestety efekty specjalne przypominają mi te, które można było oglądać podczas filmu „To”.
Na pewno jednak będzie to dużo lepsza kontynuacja, bowiem w filmie będzie dużo nawiązań do pierwszych dwóch odsłon filmu. Nawet zobaczymy na trailerze charakterystycznego „niedźwiedzia” z pierwszej części. Film nie będzie miał nic wspólnego z filmem wydanym w 2016 roku i w zasadzie dobrze, że twórcy postanowili potraktować ten film, jakby nigdy nie powstał.

W najnowszej odsłonie Pogromców duchów na ekranie zobaczymy gwiazdy znane z oryginalnej serii, czyli: Dana Aykroyda, Billa Murraya i Ricka Moranisa. Premiera filmu zapowiedziana została na 12 listopada 2021 roku.