optimus primal przemowi glosem hellboy’a

Optimus Primal przemówi głosem Hellboy’a

Reżyser: Steven Caple Jr.
Scenariusz: Joby Harold/James Vanderbilt
Data premiery: 24 czerwca 2022
Gatunek: Sci-Fi

Jeżeli ktoś z Was zastanawiał się czyim głosem przemówi Optimus Primal w najnowszej odsłonie filmu Transformers, to właśnie dziś uzyska odpowiedź.
W najnowszym filmie Transformers: Rise of the Beasts Optimus Primal, który jest liderem Maximalsów przemówi głosem Rona Perlmana. Dla niewtajemniczonych jest to aktor wcielający się między innymi w postać Hellboy’a.
Dla przypomnienia dodam, że akcja najnowszego filmu z serii będzie rozgrywać się w latach 90 i po raz pierwszy na ekranie mamy zobaczyć nowe transformersy, które będą w stanie przemieniać się w prehistoryczne stworzenia. Będą to transformersy Maximals, doskonale znani z serii filmów animowanych Beast Wars: Transformers.

Na czele Maximalsów stoi właśnie Optimus Primal, który po zamianie w bestię przybiera postać wielkiego goryla. Obok Optimusa Primala zobaczymy także Rhinoxa i Airazora.
Ron Perlman wcześniej miał już do czynienia z serią Transformers, ponieważ podkładał już głos do serialu animowanego zatytułowanego Transformers: Power of the Primes.
Transformers: Rise of the Beasts będzie siódmym filmem z serii i jednocześnie będzie bezpośrednią kontynuacją głównego wątku poruszonego w filmie Bumblebee. Jeżeli więc nie oglądaliście jeszcze tego filmu, a jesteście fanami serii, to macie idealną okazję aby nadrobić zaległości i zdążyć jeszcze przed premierą najnowszej odsłony.