otwarte beta testy diablo 2 resurrected juz wkrotce

Otwarte beta testy Diablo 2 Resurrected już wkrótce!

Wydawca: Blizzard Entertainment
Producent: Vicarious Visions
Data premiery: 23 września 2021
Gatunek: hack’and’slash

Jeszcze nie minęły emocje po ogłoszeniu daty premiery oraz pokazie nowego zwiastuna Diablo 2: Resurrected, o którym pisałem tutaj, a już pojawiła się informacja dotycząca otwartych beta testów gry.
Data premiery gry planowana jest na 23 września 2021 roku, natomiast data otwartej bety nie została zawężona do dokładnego terminu, poza miesiącem. Blizzard potwierdził, że otwarte beta testy Diablo 2 Resurrected ruszą już w sierpniu, czyli na miesiąc przed premierą gry.
Jeżeli nie załapałeś się do zamkniętych testów alpha, które wystartowały na początku tego roku, to jest idealna okazja do ogrania tego klasyka przed oficjalną premierą.
Każdy gracz, kupując grę w przedsprzedaży otrzyma zaproszenie do bety nieco wcześniej od pozostałych uczestników chcących wziąć udział w testowaniu, co pozwoli mu na ogrywanie Diablo 2 Resurrected przed otworzeniem beta testów dla wszystkich.

W otwartej becie będzie można ogrywać klasy:

– Amazonka,
– Barbarzyńca,
– Paladyn,
– Czarodziejka,
– Druid.

Niestety na ogrywanie Nekromanty i Zabójczyni będziemy musieli poczekać już do właściwej premiery, czyli do 23 września. Na pocieszenie jeszcze raz zamieszczam najnowszy zwiastun gry: