outriders ponownie na liscie bestsellerow steam

Outriders ponownie na liście bestsellerów Steam

Wydawca: Square-Enix
Producent: People Can Fly
Silnik: Unreal Engine
Data premiery: 1 kwietnia 2021
Gatunek: TPS

Dzięki udostępnieniu darmowego dema Outriders wielu graczy mogło sprawdzić czy warto jest czekać na najnowszą produkcję od ludzi z People Can Fly (niektórzy mówią, że od sukcesu tej gry zależy być albo nie być studia).
Demo można ogrywać od końca lutego i wygląda na to, że ludzie z PCF mogą spać spokojnie, bo okazało się, że gra Outriders ponownie znalazła się na liście bestsellerów platformy Steam.
Takie osiągnięcie bardzo dobrze wróży na przyszłość, zwłaszcza że do premiery gry zostały niespełna dwa tygodnie.

Outriders na liście bestsellerów znalazła się zaraz po udostępnieniu darmowego dema, aby po jakimś czasie na chwilę wylecieć z tego zestawienia i teraz ponownie wraca na listę. Dokładnie zajmuje 9 miejsce na liście, co jest całkiem dobrym wynikiem biorąc pod uwagę dosyć mieszane oceny i odbiór demonstracyjnej wersji gry. Głównym zarzutem w kierunku gry jest jej powtarzalność i przewidywalność. Cała rozgrywka opiera się na zasadzie kopiuj/wklej ze zmiennym otoczeniem. Mnie osobiście jeszcze kłuło w oczy zaburzenie proporcji pewnych elementów otoczenia w stosunku do sylwetki bohatera.

Do premiery zostało jeszcze nieco ponad 10 dni więc miejmy nadzieję, że „day one patch” wyeliminuje większość mankamentów, które doskwierają graczom podczas ogrywania dema. Trzymam kciuki za sukces gry, ze względu na sentyment do studia People Can Fly.