path of exile 2 w 2022 roku

Path of Exile 2 w 2022 roku?

Wydawca: Grinding Gear Games
Producent: Grinding Gear Games
Data premiery: 2022
Gatunek: Hack’n’slash

W najbliższym czasie do Path of Exile zawita nowa liga i wystartuje nowy sezon. Nie zmienia to jednak faktu, że fani chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat prac nad Path of Exile 2. Pewną informacją dotyczącą drugiej odsłony gry jest to, że nie pojawi się ona w 2021 roku.
W dniu wczorajszym odbył się live z twórcami gry Grinding Gear Games, gdzie zaprezentowali krótki materiał poświęcony Path of Exile 2. Podczas prezentacji można było zobaczyć jak wygląda akt II, oraz dostępne nowe bronie, zbroje itp., oraz usłyszeć potwierdzenie tego, o czym wspomniałem na początku, czyli to, że premiery nie należy spodziewać się w tym roku.

Chris Wilson z Grinding Gear Games podzielił się także informacją, że w chwili obecnej Path of Exile 2 nie wygląda tak jakby chcieli, żeby wyglądał, a dokładniej chodziło mu o to, że prace nad grą nie idą zgodnie z harmonogramem, czego bezpośrednią przyczyną jest pandemia. Prędkość prac jest zadowalająca, ale biorąc pod uwagę wielkość kontentu, jaki chcą dodać do strony, to nie osiągnęli jeszcze półmetka.
Jeżeli więc liczyliście na szybką zapowiedź i określenie daty premiery Path of Exile 2, to niestety przyjdzie nam jeszcze na to poczekać, więc klasycznie w tego typu sytuacjach musimy uzbroić się w cierpliwość. Na otarcie łez, poniżej zamieszczam 20 minutowy gameplay przygotowany przez twórców.