pga tour od ea zapowiedziane

PGA Tour od EA zapowiedziane

Wydawca: Electronic Arts Inc.
Producent: EA Sports
Data premiery: b/d
Gatunek: Sportowa

Jeszcze nie tak dawno temu firma 2K pochwaliła się nawiązaniem współpracy z Tigerem Woodsem, czyli żywą legendą golfa (i bohaterem kilkunastu głośnych skandali) i pracach nad grami sportowymi poświęconymi tematyce gier, a już dzisiaj pojawiła się informacja o tym, że Electronic Arts Inc. nie zamierza składać broni i tym razem nie odpuści rywalizacji, tak jak miało to miejsce w przypadku serii NBA.
Electronic Arts Inc. właśnie oficjalnie zapowiedziało grę EA Sports PGA Tour, która ma konkurować z serią od 2K.
Każdy gra będzie mógł stworzyć własnego golfistę i od zera pokierować jego karierą. Do gry zostaną zaimplementowane między innymi turnieje takie jak: FedExCup Playoff czy też The Players Championship.

Jak to w przypadku gier od EA bywa, nie mogło zabraknąć także licencji na najgłośniejsze i najważniejsze nazwiska związane z golfem. Wyjątkiem będzie oczywiście Tiger Woods, który ze względu na współpracę z 2K raczej nie będzie pojawiał się w konkurencyjnej produkcji.
Na razie nie podano większej ilości szczegółów. Nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera, jakie technologie zostaną użyte, nieznane są także nazwiska zawodników, jakie trafią do gry, ale z pewnością szykuje się ciekawy okres dla każdego fana golfa w naszych kraju. Nic tylko czekać na więcej informacji.