potwierdzono udzial kolejnej aktorki w najnowszych transformersach

Potwierdzono udział kolejnej aktorki w najnowszych Transformersach

Jakiś czas temu do wiadomości publicznej podano informację, że w najnowszej odsłonie Transformers, główne role zagrają Anthony Ramos oraz Dominique Fishback (czyli w zasadzie nic specjalnego). Nazwiska raczej na nikim nie robią wrażenia, a ja widząc je po raz pierwszy, zdałem sobie sprawę z tego, że poprawność polityczna poprawnością, ale to już przestaje być zabawne. Nie mam nic do czarnoskórych aktorów/aktorek, ale jak tak dalej pójdzie, to niedługo na ekranie nie będzie miejsca dla nikogo innego.
Wrócę jednak do informacji, jaką potwierdziła wytwórnia odpowiedzialna za serię – Paramount, że do obsady kolejnej części pełnometrażowego filmu dołączyła Luna Lauren Velez. Jeżeli to nazwisko nic wam nie mówi, a jesteście fanami serialu Dexter, to z pewnością dużo lepiej będziecie kojarzyć tę aktorkę z roli Marii LaGuerta. Aktorka wcieli się w matkę jednego z głównych bohaterów.

Oprócz nazwisk wspomnianych wyżej aktorów, którzy biorą udział w projekcie, na temat samego filmu niewiele wiadomo. Znana jest już co prawda data premiery oraz nazwisko reżysera (Steven Caple Jr), ale szczegóły fabularne pozostają tajemnicą.
Tajemnicą jednak nie jest to, że najnowszy film nie będzie miał nic wspólnego z serią wyreżyserowaną przez Michaela Baya. Ostatnia pełnometrażowa produkcja serii, swoją premierę miała już cztery lata temu, więc czas najwyższy na nową odsłonę…ale widząc obsadę oraz to, w jakim kierunku zmierza współczesna kinematografia, nie spodziewam się po tym filmie niczego szczególnego, a jego premiera będzie mi pewnie tak samo obojętna jak mecze reprezentacji na wielkich imprezach.