prace nad gra indiana jones sa na bardzo wczesnym etapie

Prace nad grą Indiana Jones są na bardzo wczesnym etapie

Wydawca: Bethesda
Producent: Machine Games
Data premiery: b/d
Gatunek: b/d

Jeśli jesteś fanem filmów i gier z serii Indiana Jones, to mam dla Ciebie dobrą i zła wiadomość, a na koniec jeszcze wiadomość neutralną.
Żeby nie trzymać Was w niepewności, zacznę od tej dobrej – gra Indiana Jones powstaje. Wydawcą gry będzie Bethesda natomiast studiem odpowiedzialnym za produkcję będzie Machine Games, czyli ludzie odpowiedzialny za wskrzeszenie serii Wolfenstein. Jakby już samo to nie było dobrą informacją, to na pewno wiadomość, że w proces produkcji będzie zaangażowane studio Lucasfilm Games może świadczyć o jakości najnowszej gry o przygodach najpopularniejszego archeologa. Nie ma co jednak chwalić dnia przed zachodem, bo na oceny przyjdzie czas dopiero po premierze (i pamiętajcie – no preorders).

I skoro już jestem przy premierze, to przyszła jednocześnie pora na tą złą wiadomość – gra jest dopiero na wczesnych etapie prac. I powiedzenie „wczesnym” jest i tak sporym nadużyciem. Według Bethesdy pracę nad grą ruszyły na początku tego roku, więc na pierwszy pokaz przyjdzie nam poczekać kilka lat, o premierze nie wspominając. Tak na dobrą sprawę, to na tym etapie ciężko w ogóle określić czym będzie najnowsza gra o przygodach Indiany Jonesa. Na pewno będzie to przygodowa gra akcji, tylko pytanie, w którą stronę pójdzie Machine Games. Z pewnością jest na co czekać.

Wiadomość neutralna jest taka, że będąc na tak wczesnych etapie produkcji, ciężko jest wyrokować, czy gra w ogóle pojawi się na sklepowych półkach, bo branża pełna jest historii, gdzie do kosza trafiły gry będące już niemal na końcowych etapach procesu produkcyjnego. Wierzę jednak, że takie los nie spotka tej gry, bo jest to z pewnością nie lada gratka dla fanów tego gatunku gier i samej postaci Indiana Jonesa. Jak tylko pojawią się nowe przecieki i informacje na temat powstającej gry, z pewnością znajdziecie je na mojej stronie.