premiera 5 sezonu domu z papieru opozniona

Premiera 5 sezonu domu z papieru opóźniona?

Jeżeli spodziewaliście się rychłej premiery piątego i jednocześnie ostatniego sezonu Domu z papieru, to ta informacja z pewnością nie będzie dla Was dobra.
W sieci pojawiła się informacja o tym, że finałowy sezon, jednego z największych hitów Netflixa ukaże się znacznie później, niż zakładano. Jedynym pocieszeniem jest to, że według informacji dobiegających od producentów, premiera nadal ma się odbyć w 2021 roku.
Do opóźnienia premiery w głównej mierze przyczynił się COVID, ale nie tylko. Według zapewnień twórców finałowego sezonu ma on być jednocześnie najbardziej widowiskowy.

Dom z papieru 5 sezon kiedy premiera?

Chociaż dokładna data premiery piątego sezonu Domu z papieru nigdy nie została oficjalnie ogłoszona (poza tą mówiącą o roku 2021), to wielu fanów liczyło na to, że finałowy sezon trafi na platformę Netflix już w marcu. Jednak wiadomo jak, to jest z liczeniem na cokolwiek.
Gdy oczywistym stał się fakt, że na premierę nie ma co liczyć w marcu, spodziewano się, że 5 sezon ukaże się późną wiosną lub latem, ale i te domysły wydają się już nieaktualne, ponieważ biorąc pod uwagę informacje, jakie pojawiają się na Netflixie, premiery piątego sezonu Domu z papieru możemy spodziewać się dopiero na jesień, a dokładniej mówiąc – nie wcześniej niż we wrześniu 2021.

Największy wpływ na opóźnienie produkcji miała pandemia, która pokrzyżowała plany twórców i w znacznym stopniu opóźniła rozpoczęcie zdjęć do finałowego sezonu. Dodatkowo w finałowym sezonie ma znaleźć się więcej odcinków, niż w poprzednich sezonach.
Na razie wszystkie informacje można uznać jako plotki, ponieważ oficjalnie Netflix ich nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, więc pewnie coś musi być na rzeczy.
Warto jednak wykorzystać ten czas, aby przypomnieć sobie o losach Profesora i jego ekipy, uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne ogłoszenie daty premiery 5 sezonu hitu Netflixa.