premiera crimson desert przesunieta

Premiera Crimson Desert przesunięta

Wydawca: Pearl Abyss
Producent: Pearl Abyss
Data premiery: b/d
Gatunek: TPP

Niestety wszyscy ci, którzy czekali na premierę gry Crimson Desert będą rozczarowani tym newsem. Twórcy gry, czyli studio Pearl Abyss, które odpowiada także za grę Black Desert Online, właśnie podało informację o przesunięciu premiery gry. Początkowo Crimson Desert miało zadebiutować listopadzie tego roku, jednak raczej z tych planów nic nie pozostało, ponieważ premiera gry została przesunięta na bliżej nieokreśloną datę.
W przyszłości ma pojawić się dokładny harmonogram prac, jakie obecnie trwają przy produkcji gry, a decyzja została podjęta po tym, jak deweloper stwierdził, że potrzebuje więcej czasu na dopracowanie gry.

Całkiem uczciwe podejście dewelopera i cieszę się, że przyznał się do tego otwarcie, a nie tak, że wyszedł, opowiedział, jak gra jest zajebista i żeby składać preordery, a po premierze gracze otrzymają wczesną wersję alfa gry. Przesunięcie premiery Crimson Desert nie jest podyktowane tylko i wyłącznie chęcią dopracowania gry ale jednocześnie tym, że cały czas w czasie prac nad nią pojawiały się nowe pomysły, które deweloper chce w grze umieścić. Pomysły te pozwolą na wzbogacenie gry i sprawią, że będzie ona głębsza i bardziej wciągająca. Jednocześnie Pearl Abyss zapewniło, że chce dbać też o komfort psychiczny i zdrowie swoich pracowników i nie chce ich zmuszać do pracowania po kilkanaście godzin na dobę, aby tylko dotrzymać wyznaczonego wcześniej terminu.

Mam nadzieję, że te zapewnienia są prawdziwe i faktycznie deweloperowi zależy na zdrowiu swoich pracowników i przyznam się, że niewiele wiedziałem o tej grze ale po tym oświadczeniu chętnie będę obserwował wszystkie nowości, jakie będą się na jej temat pojawiać. Przypomnę jeszcze, że gra Crimson Desert ma być przygodową grą akcji z elementami RPG, której akcja rozgrywać się będzie w otwartym świecie.