premiera filmu uncharted przesunieta

Premiera filmu Uncharted przesunięta

Reżyser: Travis Knight
Scenariusz: Joe Carnahan, Rafe Judkins
Data premiery: 18 lutego 2022
Gatunek: Przygodowy

Mogłoby się wydawać, że wielokrotnie przekładanej premierze filmu Uncharted w końcu nic nie zagraża, a dzisiaj pojawiła się informacja o kolejnej obsuwie premiery produkcji.
Nie jest to może, tak wielkie opóźnienie, bo sama premiera została przesunięta tylko o tydzień, ale nie zmienia to faktu, że jest to już kolejne przesunięcie premiery filmu.
Przypomnę, że jeszcze na początku tego roku (w styczniu) premiera filmu została przesunięta o pół roku. Pierwotnie film miał zadebiutować w kinach w lipcu 2021 roku, ale niestety premierę przeniesiono na 11 lutego 2022 roku.

Ekranizacja gry Uncharted nie ma szczęścia jeżeli chodzi o produkcje. Przez cały okres prac nad filmem, reżyserów zmieniano aż sześciokrotnie, co powodowało kolejne opóźnienia. Jedyne co się nie zmieniało, to odtwórca głównej roli, czyli Tom Holland. Całe szczęście, że zdjęcia do filmu zostały już zakończone, więc opóźnienie związane jest z procesem montażu. Biorąc pod uwagę całą burzliwą historię związaną z przeróbkami produkcji, to jest już plus, ale biorąc też pod uwagę panującą epidemię, nie można wykluczyć kolejnych opóźnień.

Na otarcie łez Sony zapowiedziało, że powstający film Uncharted z pewnością nie będzie jedyną częścią i planowane są kolejne produkcje osadzone w świecie gry. Niewykluczone, że gra Uncharted doczeka się serialowej produkcji, ale o tym jeszcze nikt nie wspominał, więc wszystko pozostaje w sferze domysłów.
A premiera filmu Uncharted została przeniesiona z 11 lutego 2022 na 18 lutego 2022 roku. Tak jak wspominałem może zdarzyć się tak, że film nie uniknie kolejnych przesunięć, ale trzeba być dobrej myśli i liczyć na to, że studio odpowiedzialne za projekt stanie na wysokości zadania.