premiera venom 2 zalicza opoznienie

Premiera Venom 2: Carnage zalicza opóźnienie

Reżyser: Andy Serkis
Scenariusz: Kelly Marcel
Data premiery: 24 września 2021
Gatunek: Akcja / Sci-Fi

Od razu muszę uspokoić fanów, że film Venom 2: Carnage nie zaliczy dużej obsuwy jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że wcześniejsza data premiery została i tak już przesunięta z czerwca na 14 września 2021. Tym razem data premiery została przełożona tylko o 10 dni i film swoją kinową premierę ma mieć 24 września 2021 roku.
Wytwórnia Sony nie podała oficjalnego powodu przesunięcia premiery filmu, ale mówi się o tym, że jest to podyktowane zbyt krótkim odstępem czasowym pomiędzy wcześniejszą premierą od Marvela, którą będzie Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Premiera tego filmu została zapowiedziana na 3 września. Nie są to potwierdzone dane, a tylko domysły.

Faktem jest jednak przesunięcie premiery drugiej odsłony Venoma, która zmusi go do konkurowania z pełnometrażowym filmem będącym prequelem Rodziny Soprano zatytułowanym The Many Saints of Newark.
W roli Venoma/Eddiego Brocka ponownie zobaczymy Toma Hardy’ego. Oprócz niego na ekranie pojawi się także Woody Harrelson, który wcieli się w postać Cletusa Kasady’ego, który to połączy siły z Carnagem.
Więcej szczegółów na temat fabuły Venom 2: Carnage nie została ujawniona, więc na więcej szczegółów będziemy musieli jeszcze poczekać.