psg najmocniejsza druzyna w fifa 22

PSG najmocniejszą drużyną w FIFA 22

Wydawca: Electronic Arts Inc.
Producent: EA Sports
Data premiery: 1 październik 2021
Gatunek: Sportowa

Niestety to, co jeszcze kilkanaście dni temu wydawało się niemożliwe, od kilku dni jest już faktem. Leo Messi po 21 latach gry dla FC Barcelona zmienił barwy klubowe i przeszedł do PSG. O ile klubem tym gardzę tak, jak kiedyś gardziłem Realem Madryt, tak nie dziwię się jego wyborowi. W zasadzie tylko w Paryżu mógł liczyć na porównywalne zarobki i był to jeden z niewielu klubów, który mógł od ręki zaproponować mu zatrudnienie, bo nie oszukujmy się PSG jest klubem, który raczej nie przejmuje się czymś takim jak finansowe fair play.
Ten transfer nie pozostał bez wpływu także na elektroniczną piłkę kopaną, a dokładniej mowa jest tu o najnowszej FIFA 22, której premiera zaplanowana jest na 1 października 2022 roku.
Jest to dla serii o tyle historyczny moment, że po raz pierwszy w tej serii będziemy mogli zagrać drużyną, która otrzyma maksymalną możliwą w grze ocenę, czyli 6 gwiazdek.

W dużej mierze wpływ na to miał właśnie ten transfer, który się przyczynił do takiej oceny, bo trzeba przypomnieć, że PSG już wcześniej było jedną z najlepszych drużyn w FIFA i decydując się na grę online, trzeba było liczyć się z tym, że w co drugim meczu będziemy grać właśnie z drużyną z Paryża. Teraz to zjawisko tylko się spotęguje. W PSG będziemy mieli do dyspozycji takie nazwiska jak wspomniany wcześniej Messi, ale oprócz niego w klubie grają także Neymar, Mbappe, Sergio Ramos, Donnarumma, Navas, Draxler, Di Maria i jeszcze kilka innych zawodników prezentujących światowy poziom.
Czasami patrząc na to co na rynku transferowym wyprawia ta drużyna, to mam wrażenie, że ich właściciele urządzili sobie symulator piłki na żywo i grają w tryb FUT na czitach w postaci petrodolarów.

Czy PSG będzie w stanie wygrać tegoroczną edycję ligi mistrzów? Z pewnością ma na to duże szanse, ale specjalnie im nie kibicuję. Czy możemy spodziewać się zwiększenia populacji sezonowców PSG? Na 100%. Czy zepsuje to radość z gry? Z pewnością. Jednak fani z pewnością zagłosują portfelami i pewne jest też to, że FIFA 22 ponownie okaże się najlepiej sprzedającą się grą ostatnich miesięcy.