quakecon 2021 juz w sierpniu

QuakeCon 2021 już w sierpniu!

Jeśli jesteście fanami Bethesdy i jej najnowszych produkcji, to z pewnością nie może Was zabraknąć na tegorocznym QuakeCon, który ruszy już w przyszłym miesiącu. Wydarzenie będzie odbywało się w dniach 19-21 (czwartek, piątek, sobota) sierpnia 2021 roku.
W trakcie trwania wydarzenia nie zabraknie omawiania już wydanych tytułów oraz omawiania tych, które dopiero czekają na debiut. Odbywać się będą także turnieje z nagrodami, wydarzenia charytatywne w postaci zbiórek i turniejów i wiele więcej.
Całe wydarzenie będzie odbywać się online, więc każdy będzie mógł wziąć w nim udział po wcześniejszej rejestracji. Nie zabraknie też relacji na Twitchu (na Youtube też pewnie będzie można znaleźć stream z imprezy).

Na razie nie ma jeszcze żadnych informacji na temat gier, jakie mogą zostać zapowiedziane, ale myślę, że będzie kilka perełek, na które warto czekać i pewnie wiele osób czeka z niecierpliwością na to, co tym razem przygotuje Bethesda. Pamiętam jaką niespodzianką skończyła się jedna z takich imprez gdzie Bethesda nagle zapowiedziała nową odsłonę Fallouta, która była już niemal na ukończeniu i od momentu zapowiedzi do dnia premiery minęło niespełna pół roku. Ciekaw jestem, czy tym razem możemy spodziewać się podobnych niespodzianek.
Globalny stream wystartuje już 19 sierpnia o godzinie 20:00, gdzie poznamy przybliżony rozkład imprezy. Następnie będziemy mogli liczyć na spotkania z influencerami, bloki tematyczne i zapowiedzi najnowszych tytułów.

Nie zabraknie też zorganizowanych zbiórek na rzecz takich fundacji jak:

– Asian Americans Advancing Justice (AAJC)
– NAACP Legal Defense and Educational Fund
– The Trevor Project
– UNICEF

Każdy uczestnik imprezy będzie mógł porozmawiać na dedykowanym serwerze Discord. Warto jest więc zapisać gdzieś datę QuakeCon 2021, żeby być ze wszystkimi informacjami na bieżąco, bo czuję, że możemy być świadkami ciekawych zapowiedzi.