rainbow six siege z nowym rekordem

Rainbow Six Siege z nowym rekordem

Wydawca: Ubisoft
Producent: Ubisoft
Silnik: Anvil
Data premiery: 1 grudnia 2015
Gatunek: FPS

Rainbow Six Siege prawie po 6 latach od momentu premiery, ustanawia swój nowy rekord jednocześnie grających graczy. Jest to zasługa nowej aktualizacji do gry, która pojawiła się pod nazwą „The Crimson Heist”. Premiera aktualizacji odbyła się 16 marca 2021 roku i przy okazji jej wprowadzenia do gry uruchomiono wiele ciekawych promocji, mających na celu przyciągnięcie większej ilości graczy.
Można powiedzieć, że cel został osiągnięty. Dzięki uruchomieniu darmowego tygodnia (18.03.2021 – 25.03.2021) Rainbow Six Siege, podczas którego każdy z graczy może bezpłatnie przetestować grę, tytuł został, także przeceniony o 60%, więc cena nie sprawi nikomu problemu, jeżeli podczas darmowego tygodnia gra spodoba się na tyle, aby zdecydować się ją kupić.
Grę Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege można kupić z 60% rabatem do 8 kwietnia 2021 roku.

Rekord jednocześnie zalogowanych graczy

Biorąc pod uwagę dane ze SteamDB, liczba jednocześnie zalogowanych użytkowników przekroczyła 200 000. Dokładnie 201 053 graczy grało w Rainbow Six: Siege, co stanowi nowy rekord w niemal 6-ścio letniej historii gry.
Oprócz promocji oraz darmowego tygodnia rozszerzenie „The Crimson Heist” wprowadziło wiele usprawnień do leciwej już produkcji jak np.:

– poprawiono odrzut broni,
– poprawiono stabilność łączności z serwerami gry podczas rozgrywki kooperacyjnej,
– grze udaje się utrzymywać stałą liczbę klatek,
– wyeliminowana większość problemów, które powodowały zerwanie łączności.

Jeżeli jesteście fanami serii gier spod szyldu Tom Clancy’s, a nie graliście jeszcze w Rainbow Six Siege nadarzyła się idealna okazja, aby nadrobić zaległości i pomóc w pobiciu kolejnych rekordów.