Recenzje gier komputerowych

Strona bossgier.pl jest w pełni poświęcona grom na PC, dlatego nie znajdą się tutaj recenzje gier na konsole. Wszystkie recenzje gier komputerowych dotyczyć będą gier na komputery, z każdego możliwego gatunku.
Nie znajdziecie tutaj opłaconych i sponsorowanych promocji. Nie będzie tutaj poklepywania po plecach i głaskania po głowie – jeżeli jakaś gra jest badziewiem, to z pewnością w recenzji znajdzie się wzmianka na ten temat.
Wszystkie recenzje są obiektywne i oceniane przez pryzmat tego ile przyniosły faktycznej rozrywki, a nie ile ktoś „dostał w łapę”, żeby wystawić odpowiednio wysoką ocenę.

Z pewnością każdy z was spotkał się z magazynem/portalem, który wystawiał oceny z kapelusza na poziomie 9-10 za grę, która nie zasługiwała nawet na ocenę w granicach 4-5. Recenzje gier, które znajdą się na tej stronie, z pewnością pomogą Wam w podjęciu decyzji, czy warto zainteresować się daną produkcją, czy lepiej poczekać na większą aktualizację lub całkowicie odpuścić sobie zakup tego tytułu.
Jeżeli kiedyś przytrafiło się wam trafić na taką minę, to mam nadzieję, że dzięki tej stronie drugiego razu już nie będzie.

Znajdą się tutaj nie tylko recenzje najpopularniejszych gier. Wiele miejsca zostanie poświęcone recenzjom mniej znanych tytułów, które można znaleźć na różnego rodzaju promocjach i/lub wyprzedażach sezonowych.