Recenzje

Na rynku jest wiele portali, które szczycą się niezależnością i bezstronnością. Niestety wiele z tych zapewnień kończy się tylko na słowach, a później możemy zobaczyć wychwalanie pod niebiosa czegoś, co nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennego.
Jako Boss jestem zobowiązany do oceniania gier, sprzętu, filmów oraz seriali zgodnie z moim sumieniem, i zgodnie z tym jak wygląda „produkt finalny”. Nie znajdziecie tutaj wpisów sponsorowanych, opłaconych słodko pierdzących recenzji, zachwalających gry komputerowe, sprzęty, filmy i seriale.
Jeżeli w coś nie warto zagrać, czegoś nie warto używać, albo nie warto oglądać jakiegoś filmu lub serialu, to na pewno w recenzji zostanie to podkreślone. Nie ma nic gorszego niż wydanie własnych pieniędzy na produkt, który nie jest wart ułamka kwoty, za jaką jest sprzedawany.

Dzięki działowi „Recenzje” postaram się ostrzec Was przed grami, w które nie warto zagrać, filmami i serialami, których nie warto oglądać i sprzętami, w które nie warto inwestować. Jednocześnie postaram się zachęcić każdego niezdecydowanego do ogrania danej gry, obejrzenia jakiegoś filmu czy serialu, oraz kupienia jakiegoś sprzętu, pod warunkiem, że będzie warto. Nie będzie tutaj owijania w bawełnę – jeżeli coś będzie warte ogrania, to otrzyma rekomendację, a jeżeli coś okaże się tylko marnowaniem czasu, z pewnością otrzyma stosowne podsumowanie.